3 دلیل اصلی زرد شدن فرش ها بعد از شستشو

در این مقاله قصد داریم تا با هم 3 دلیل اصلی زرد شدن فرش ها بعد از شستشو را بررسی کنیم با ما همراه باشید.
قالیشویی کارن هشتگرد با توجه به سیاست کاری خود در نظر دارد در این مقاله، دلیل اصلی زرد شدن فرش که در شستشوهای خانگی اتفاق می افتد را از نظر کارشناسان خود، به شما ارائه کند.
بیشتر بخوانید: روش‌های پاک کردن آب انار از روی فرش و مبل

دلایل اصلی زرد شدن فرش ها بعد از شستشو در منزل مسکونی ، آپارتمانی

    • 1. کبود فشار آب منازل مسکونی ، آپارتمانی:

به علت این که فشار آب در منازل مسکونی کم می باشد و چرک آبه فرش شسته شده در آن می ماند باعث می‌شود که ریشه‌های فرش به حالت زرد شدگی یا سوختگی برسد و یا برخی نقاط فرش که به رنگ روشن می‌باشد زرد رنگ بوده نصب به نقاط دیگر فرش فرق می‌کند همین اهمیت باعث می‌شود همشهریان عزیز شهر هشتگرد سفارش فرش به قالیشویی هشتگرد داده تا ما با شستشوی عالی خدمت رسانی را به نظر مشتریان برسانیم.
بیشتر بخوانیم: پاک کردن لکه شکلات از روی فرش

    • 2. استفاده زیاد از مواد شوینده هنگام شستشو فرش در منزل مسکونی:

استفاده زیاد و بیش از اندازه مواد شوینده می‌تواند هزینه شست‌شو فرش در منازل مسکونی را بیشتر کند و همینطور با نداشتن امکانات کافی در منزل باعث می‌شود که به خوبی مواد شوینده از تار و پود فرش خارج نشود و بعد از شستشو که فرش در منزل استفاده می‌شود با ریختن مقداری آب و نم‌دار شدن فرش مواد کف کند هم‌چین به علت پهن نبودن فرش در فضای آزاد باعث زرد شدن فرش می‌شود، لذا خواهشمندیم جهت شستشو تخصصی فرش با قالیشویی کارن همکاری نمایید .
اگر نیاز به قالیشویی در هشتگرد دارید میتوانید با قالیشویی کارن تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

    • 3. خارج نشدن چرک آبه فرش در شستشوی خانگی فرش :

با توجه به این که این امکان وجود ندارد که فرش در منزل بعد از شست و شو به صورت کامل چرک آبه آن خارج شود و با ماندن نم در فرش باعث پوسیدگی یا بید زدگی فرش می‌شود. یکی از علامت های اینکه فرش پوسیده باشد یا بید زده باشد روی فرش زرد می‌شود و یا پشت فرش سیاه می‌شود .
بیشتر بخوانیم: آشنایی با روش‌های پاک کردن قهوه از روی فرش

به طور کلی با هم سه دلیل عمده زرد شدن فرش بعد از شست‌شو را بررسی کردیم.
کبود فشار آب، استفاده بی رویه از مواد شوینده ، تخلیه نشدن چرک آبه از عوامل اصلی زرد شدن فرش بعد از شست و شو در منزل هستند.
حال می‌توانید جهت جلوگیری از زرد شدن فرش بعد از شست و شو به نکات زیر عمل کنید:
اگر نیاز به قالیشویی در شهر جدید هشتگرد دارید می‌توانید با قالیشویی کارن تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.
در وحله اول شما می‌توانید علت پیدایش زردی در فرشتان را بعد از شست و شو، جستوجو کنید که در قسمت اول، اصلی‌ترین دلایل را با هم بررسی کردیم. در صورتی که نتوانستید علت زرد شدن فرشتان را پیدا کنید می‌توانید با قالیشویی کارن تماس بگیرید و درخواست شست شوی فرشتان را به ما ارائه دهید.

نتیجه گیری:

از عوامل مهمی که میتواند به تمیزی فرش شما کمک کند، تمیز نگه داشتن آن است. یعنی سعی کنید که خورد و خوراک‌های خود را در مطبخ و یا روی میز نهار خوری انجام دهید. در صورتی که خورد و خوراک روی فرش انجام شود، بهتر است قبل از این که فرشتان کثیف شود، زیر انداز پهن کنید تا کم تر فرشتان کثیف شود. با توجه به این که آلودگی هوا سبب میشود که لباس هایتان آلوده شود، بعد از این که از سرکار، تفریح و یا خرید از بیرون به داخل خانه خود وارد می شوید البسه خود را تعویض کنید تا جایی که میشود با لباس های تمیز داخل منزل خود شوید.
بیشتر بخوانیم: روش‌های پاک کردن جوهر از روی فرش و مبل
در صورتی که فرش شما دچار لکه و یا کثیفی شد راهی جز تمیزی آن ندارید. شما میتوانید یا خودتان این کثیفی را برطرف نمایید یا با قالیشویی های اطراف خود این مشکل را حل نمایید. در صورتی که انتخاب شما تمیزی آن توسط خودتان است، میتوانید در منزل خود فرشتان را بشویید ولی ممکن است که فرش شما زرد باشد و به دلایل کمبود فشار آب، استفاده زیاد از مایع های شست شو، خارج نشدن چرک آبه خوب تمیز نشود، میتوانید با قالیشویی های اطراف خود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
15 + 17 =


فهرست